درباره ما

 

شرکت احسان طب پارسیان بعنوان تولید کننده شان ،گان و کلیه پک های جراحی استریل وشان غیر استریل ( ملحفه،روبالشتی، زیرانداز بیمار و ... ) مشغول به فعالیت می باشد.این شرکت تمامی محصولات خود را در اتاق تمیز مطابق با اصول GMPتولید نموده و دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت و پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن و همچنین گواهینامه ها ی ISO90001:2003،ISO13485:2008وسایراستانداردهای لازم در این زمینه می باشد.

.استفاده از البسه يكبار مصرف عاملي مهم براي جلوگيري از انتقال بيماريهاي عفوني و عفونت هاي بيمارستانيً می باشد و هممچنین جهت حذف هزينه هاي جايگزيني پارچه و صرفه جويي در شست وشو بهتر است از منسوجات یکبارمصرف استفاده شود. پارچه هاي مذكور ضد آب و خون با تعرق كامل ميباشند، نوع پارچه ي مصرفي كاملاً مستحكم با تبادل هوايي مناسب، جنس نايلون به كار رفته از مواد درجه يك با استحكام و بي صدا مي باشد وکلیه لمیتنت ها بوسیله فیلم تنفسی صورت گرفته که با وجود عدم عبور مایعات قابلیت جابجایی هوا حین عمل برای جراح و بیماررا دارا می باشد.

شرکت احسان طب پارسیان عملیات استریل محصولات خود را با گاز اتیلن اکساید و در صورت تمایل مشتری به وسیله اشعه گاما و نوترون و بهره گیری از جدیدترین متدهای روز کنترل کیفیت در مجهزترین آمایشگاه ها انجام می دهد که نسبت به سایر روشهای استریل از سطح ماندگاری بالاتری برخوردار می باشد در حال حاضر با فراهم آوردن زیرساخت لازم و ازسویی دیگر با افزایش توانایی های پرسنل به واسطه آموزشهای درون و برون سازمانی و همچنین شرکت در کنگره های تخصصی ، کنفرانس ها ، سمینارها و نمایشگاههای تخصصی درون و برون مرزی برآن هستیم به اهداف ذیل دست یابیم :

  • صادرات گسترده به کشورهای منطقه خاورمیانه
  • افزایش ظرفیت و توان تولید و تنوع محصولات
  • ایجاد اشتغال بیشتربا تاسیس و راه اندازی واحدهای تولیدی متعددونمایندگی های فعال

شرکت احسان طب پارسیان مشتاقانه از نظرات، پيشنهادات و انتقادات كليه عزيزان در واحدهاي مختلف جامعه پزشكي استقبال مي كند و پرسنل شركت آماده ارائه خدمات مشاوره جهت انتخاب محصول درخواستي به همكاران محترم در مراكز درماني مي باشند و شایان ذکر است که در صورت تمایل انتخاب رنگ، ضخامت پارچه مصرفي، تعداد و سايزمحصول مورد درخواست بنا به سفارش مشتري نیز عرضه مي گردد.

شعار ما: تامیین عالی ترین سطح بهداشت وحفظ آرامش خاطرجراح و بیمار از نظر عفونتهای جراحی ورضایت خاطر و ایمنی همه مصرف کنندگان است

 

Irish gambling website www.pbetting.co.uk Paddy Power super bonus.